ראשון לציון: 03-5017688 | תל אביב: 03-5755880
 
תקנון האתר

תקנון ותנאי שימוש:
1.כללי

האמור בתקנון זה מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד.

א. הגלישה באתר www.fun-city.co.il כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. יש לקרוא תקנון זה בקפידה, שכן ביצוע פעולה באתר "FUNCITY" מעידה על הסכמתך לתנאים הכלולים בו.

ב. האתר "FUNCITY" הינו אתר ברשת האינטרנט, המנהל חנות וירטואלית, ומציע ללקוחותינו מידע ומכירת מוצרים שונים וסדנאות (להלן - שירותים), האתר מופעל ע"י "FUNCITY" (להלן – החנות)

ג. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון , כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים .


ד. גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו , מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון , לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה , הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

ה. ההזמנות יכולות להתבצע ע"י בני 18 ומעלה ,בעלי תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט בישראל ובעל כתובת מגורים בישראל , אשר ברשותם כרטיס אשראי תקף בישראל.

ו. אספקת המוצרים ו/או השירותים תתבצע על פי הוראות תקנון זה להלן.

2. הזמנת מוצרים ו/או שירותים, וקבלת מידע
FUNCITY"" עושים את מיטב יכולתנו בכדי להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר החנות יימצאו במלאי, באתר החנות מופיעים מוצרים עם תמונות להמחשה בלבד, ייתכן וחלק מהמוצרים המופיעים באתר "FUNCITY" אזלו מהמלאי. במקרה כזה, תשלח לך הודעה מתאימה באמצעות דואר אלקטרוני שסיפקת, או באמצעות הטלפון, וכמו כן , "האתר" שומר לעצמו את הזכות להציע לך רכישת מוצר דומה במידה וישנו כזה, אם תקבל את הצעתנו, פרטי הזמנתך יעודכנו מחדש. במידה ולא תסכים לקבל את הצעתנו למוצר חילופי, נבטל את הזמנתך למוצר זה.


3. אופן ביצוע ההזמנה:

א. לאחר ביצוע הזמנתך, תקבל הודעת קליטה במערכת האינטרנט, לתשומת ליבך, אישור זה מעיד שפרטיך נקלטו במערכת. אין בו כל התחייבות על המצאות המוצר/שרות במלאי. ואינו מחייב את האתר לספק את המוצרים שהזמנת.

ב. בכדי שנוכל לספק לך את המוצרים שהזמנת, צריכה הזמנתך להתקבל ולהיקלט אצלנו באופן תקין ומסודר, כשהיא מכילה את כל הפרטים הנדרשים למשלוח המוצרים ולחיובך. ולכן עליכם להזין את כל הפריטים המבוקשים במדויק לידיעתך: הגשת פרטים אישיים כוזבים אסורה לחלוטין ומהווה עבירה פלילית על פי הוראות חוק העונשין, התשל"ז - 1977 ו/או בכל דין אחר.

ג. מסיבות שונות עלולות לגרום לתקלות ולשיבושים בקליטת הזמנתך ועיבודה על ידי "האתר".

אם תקבל הודעה בדבר תוכן שגוי בפרטי הזמנתך או הודעה בדבר תקלה שארעה במערכת בעת קליטת הזמנתך, אנו ממליצים שתפנה אלינו באמצעות הטלפון 03-5017688 לוודא קליטת ההזמנה באתר.

4. אמצעי תשלום:

א. חיובך יתבצע באמצעות כרטיס האשראי שאת פרטיו מסרת, במחיר שמופיע בסמוך למוצרים שהזמנת, בתוספת הוצאות המשלוח, שימו לב, מאחר וישנן אפשרויות שילוח מגוונות-המחיר יתווסף לחשבון הכללי לפי סוג המשלוח המתאים לכמות המוצרים, למשקלם ולאופי המוצרים.

ב FUNCITY. רשאית לשנות את מחירי המוצרים ואת דמי המשלוח מעת לעת. המחיר התקף ביחס להזמנה שביצעת הוא המחיר שייתפרסם באתר בעת שתשלים את תהליך ההזמנה.

ג. עיבוד ההזמנה והמשך הטיפול בה, כפוף לאישור חברת כרטיסי האשראי בגין הרכישה שביצעת באמצעות כרטיסך, ורק לאחר קבלת האישור נעבד את הזמנתך ונשלח אליך את המוצרים.

ד. כל המחירים באתר "FUNCITY" כוללים מע"מ , אלא אם כן צוין אחרת מפורשות.

5.פרטיות :

א. הפרטים האישיים שנמסרו בעת ההזמנה, כמו גם פרטי רכישות עתידיות או כל מידע אחר, יישמרו במאגר המידע של "FUNCITY". "FUNCITY" לא תעביר את פרטיך האישיים לאף גורם.
למרות שעל פי חוק אינך חייב למסור לנו את פרטיך האישיים, לא נוכל לטפל בהזמנתך אם לא נקבל אותם.

ב. "FUNCITY "תהיה רשאית לשלוח אליך דואר אלקטרוני, הודעת SMS, לפנות אליך בכתב או בע"פ בכל מידע בדבר מבצעים, חידושים באתר וכיו"ב. אם אינך מעוניין שנפנה אליך כאמור לעיל, יהיה עליך לציין זאת בכתב .

ג. "FUNCITY " מקדישה משאבים ונוקטת אמצעי אבטחה למניעת חדירה לאתר האינטרנט ולסיכול פגיעה אפשרית בפרטיות המשתמשים. עם זאת, לא ניתן להבטיח את שמירת פרטיותך מפני שימוש בזדון וחדירות מצד גורמים שאינם מורשים, או לשלול שיבושים באופן מוחלט.

ד. על כן, הינך מצהיר בזאת כי לא תהיה לך כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה נגד "FUNCITY" ו/או שלוחה ו/או מי מטעמה עקב פגיעות, תקלות ו/או שיבושים כאמור.

6
. מועדי אספקה:

א. אספקת מוצרים/ שירותים הנמצאים במלאי , הינה עד 6 ימי עסקים.

ב.  משלוח בדואר שליחים או בחברת שליחויות מחירו 35 ש"ח כולל אריזה, המשלוח יגיע ללקוח בהתאם לכתובת שמסר בפרטי ההזמנה באתר, במידה והמוצרים במשלוח מיועדים לחברה או עסק, יש לציין זאת בטופס ההזמנה ו/או בטלפון.

ג. "FUNCITY" ו/או מי מטעמה, לא תישא באחריות על כל עיכוב באספקת מוצרים כתוצאה מאירועים שאינן בשליטתה, לרבות מזג אוויר, מצב בטחוני, שביתה, תקלה במערכת טלפונים, חשמל, דואר, תחבורה, תקשורת, פעולות איבה ו/או כוח עליון (רעידת אדמה, מלחמה וכיו"ב) . במקרים אלו, רשאית החנות להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה ולבטל את חיוב הלקוח.

ד. יודגש בזאת, כי זמני האספקה של מוצרים הנשלחים ע"י דואר ישראל, דואר שליחים או חברת שליחויות- אינם ניתנים לבקרה ואינם נשלטים ע"י "FUNCITY" והנך מצהיר כי לא תהיה לך כל טענה נגד "FUNCITY" ו/או מי מטעמה, עקב שיבושים באספקת מוצרים / שירותים.

8. ביטול רכישה והחזרת מוצרים:

א. "FUNCITY" עושה כל שביכולתה שתהיו מרוצים מהשרות ומהמוצרים, אך אתה רשאי להחזיר מוצרים תוך עד 14 יום מיום קבלתם, כשהמוצר חדש, ארוז באריזתו המקורית, לא נפתח ולא נעשה בו שימוש, ובצירוף חשבונית!
לא ניתן להחזיר חומרי גלם ו/או מוצרי מזון!

ב. במידה ורכשת שירות (לדוגמת סדנה), תשלם ביום ההזמנה 25% מערך הסדנה.
דמי ביטול סדנה הם 25% מערך הסדנה- וייגבו מהתשלום ששולם ביום ההזמנה.

ג. לא ניתן לביטול לבטל סדנת אורח או לקבל החזר תשלום על סדנת אורח.

ד. לא ניתן להחזיר מוצרים מתכלים, מוצרי מזון, מוצרים שנעשה בהם שימוש, מוצרים שניתנים להעתקה, מוצרים שניתנים לשכפול, מוצרים שאריזתם נפתחה, אלא אם יתברר שהמוצר פגום, אם המוצר התקבל פגום, עליך להודיע עד 2 ימים מיום קבלת המוצר - ולהחזירו הצירוף לאריזתו המקורית וצירוף חשבונית קנייה- והחנות תשלח אליך מוצר חדש לפי הזמנתך במידה והוא קיים במלאי, במידה ואין במלאי, יוצע לך מוצר חילופי או זיכוי כספי בהתאם להחלטת החנות.
לפי הוראות משרד הבריאות- אין החזרת מזון מכל סוג שהוא

ה. על ביטול עסקה ו/או החזרת מוצרים תוך 14 יום מקבלת המוצר, ייגבו 5% דמי ביטול על ההחזרה או 100 ש"ח, הנמוך מבניהם.

ו. עסקאות אשראי שיבוטלו- ייגבו עליהם עמלת ביטול נוספת של 2% .

ז. מזון וחומרי גלם, אין החזר כספי.

ח. זיכוי, תווי קנייה, שוברי מתנה וקופונים, יחולו דמי ביטול של 25% מסכום השובר.

ט. במידה והלקוח נרשם לסדנה בת יותר ממפגש אחד (קורס, או מספר מפגשים) יחויב הלקוח לשלם את מלוא הסכום של הסדנה מראש. במידה ולא שילם מראש , הלקוח מתחייב להשלים את מלוא הסכום שצוין בפניו כמחיר של הסדנה והתשלום יבוצע עד לתאריך הסיום של הסדנה.
במידה והלקוח לא הגיע לאחד המפגשים, יחויב הלקוח לשלם את מלוא הסכום- ללא כל התחייבות מצד יצירות מתוקות להחזיר לו מפגש.


9. אחריות:

האחריות הבלעדית לכל המוצרים ולגבי כל המידע ומצג שנעשה באתר בכל המודע למהות המוצרים, לרבות שמות היצרנים, טיב המוצרים, תכונות המוצרים, וכיוצ"ב, חלה על היצרנים, ו/או היבואנים, ו/או המשווקים המורשים של המוצרים על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן.
התמונות האתר מיועדות להמחשה בלבד! ייתכנו הבדלים ושינויים בין התמונה באתר לבין המוצר במציאות.
בכל מקרה, חבות החנות, תחת כל עילה משפטית שהיא, בגין מוצריהן הנזכרים בסעיף זה, לא תעלה מעבר לגובה התמורה ששולמה בפועל על המוצר / השרות שהוזמן ע"י הרוכש.
החנות ו/או בעלי האתר ו/או מקימיו ו/או מי מפעיליו ו/או מי ממנהליו ו/או מי מטעמם אינם אחראים לכך שהשרת אשר באמצעות עובד האתר יהיה נקי מוירוסים או מרכיבים או אלמנטים זרים אחרים אשר עלולים לפגוע או לפגום במחשב האישי של הרוכש או בציוד אחר של הרוכש כאשר הוא נכנס ו/או מזמין או שירותים ו/או משתמש באתר. כמו כן, החנות לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית באתר שנעשית על ידי רוכש כלשהו או צד ג' כלשהו שאינו בשליטה שלתה. "FUNCITY" תהא רשאית להפסיק או למנוע את התקשרות או הגישה של רוכשים לכל חלק שהוא באתר או באתר כולו בכל שלב.

.10דין ושיפוט:


 

הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה, הוא הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבתי המשפט המוסמכים במחוז גוש דן בלבד

11 שירות לקוחות

בכל שאלה, ייעוץ, בירורים ותמיכה בתהליך הרכישה ניתן לפנות אלינו בכל שעות היממה דרך המייל :

funcity@013net.net

או בשעות פתיחת החנות - בטלפון 03-5017688 ונציגנו ישמחו לעמוד לשירותכם

כתובת החנות: ילדי טהרן 5, סינמה סיטי ראשון לציון

(G 2 (מתחם


שעות הפתיחה שלנו
ימים א'-ה' בין השעות 9:00 -22:00

יום ו' -9:00-15:30

מוצ"ש-חצי שעה אחרי צאת שבת -22:30

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה !

FUNCITY