ראשון לציון: 03-5017688 | תל אביב: 03-5755880
 
תכנון מסיבת יום הולדת לתינוקות

כאשר נולד לנו תינוק האושר שלנו לא יודע גבול. האושר שלנו מלידת התינוק החדש שלנו צפוי רק ללכת ולגדול ככל שיעברו השנים והילד שלנו יצמח ויתפתח. כאשר מגיע יום ההולדת הראשון של התינוק שלנו אנחנו רוצים לארגן לו מסיבה מרגשת מאוד. תכנון מסיבת יום הולדת לתינוקות יכול להיות משימה מאתגרת מאוד. כאשר אנחנו מארגנים את המסיבה כדאי לנו לוודא שבמסיבה יהיו הרבה מאוד גירויים וצעצועים לתינוקות. כדאי שמסיבה יהיה גם משטח פעילות לתינוקות וגם פינוקים שתינוקות אוהבים כמו למשל עוגות או פירות (בלי חרצנים וגרעינים). ככל שהמסיבה תהיה מלאה בדברים שיסקרנו את התינוקות ואת התינוק שלנו כך היא תוכל להיות מהנה ומוצלחת יותר.

 

מה חשוב שיהיה במסיבת יום הולדת לתינוקות?

 

מוצרי תינוקות יכולים לסייע לנו מאוד בארגון של מסיבת יום הולדת לתינוקות. כאשר אנחנו מארגנים את מסיבת יום ההולדת של התינוק שלנו חשוב לוודא שבמסיבה יהיו מוצרים שמותאמים במיוחד לתינוקות כמו למשל כיסאות האכלה או מוצרים שמונעים מתינוקות לפתוח דלתות של ארונות המטבח. עוד חשוב לוודא שאם יש לנו מדרגות בבית שיהיה לנו מחסום עליהן שימנע מהתינוקות לטפס עליהן בלי השגחה. מוצרים שיכולים להתאים מאוד למסיבות של פעוטות או של תינוקות יכולים לכלול גם מוצצים, כריות ופופים, כדורי ספוג שאפשר לחבק ולהתמסר איתם וגם בובות פרווה בצורה של חיות כמו אריות או כלבים.

 

איך אפשר ליצור אווירה שמחה ביום הולדת של תינוקות?

אם אנחנו רוצים ליצור אווירה שמחה ביום ההולדת של התינוקות שלנו אנחנו חייבים לוודא שבמסיבה תהיה מוזיקה טובה. יש הרבה מאוד שירים ומנגינות שילדים יכולים לאהוב מאוד. כך למשל אנחנו יכולים לוודא שבמסיבה של התינוק שלנו תהיה מוזיקה קלאסית קלה שמתאימה לילדים כמו למשל מוזיקה שהלחינו מוצארט או באך. אנחנו יכולים גם לקשט את המסיבה של הילדים שלנו עם הרבה מאוד נגזרות נייר, פרחים ובלונים. אם אנחנו רוצים שהמסיבה תהיה מעניינת עבור הילדים שלנו אנחנו יכולים להזמין אליה מפעיל. סוג ההפעלות שיכול להתאים לתינוקות שונה מאוד מסוג ההפעלות שמתאים לילדים ובני נוער. הפעלה אחת שיכולה להתאים מאוד לתינוקות היא הפעלה של יוגה לתינוקות. פעילויות יוגה יכולים להתאים מאוד לפעוטות ולתינוקות. אנחנו יכולים לבחור לקיים את המסיבה גם בבריכה או בחוף הים ואז האווירה במסיבה תהיה הרבה יותר ייחודית ומהנה לנו ולכל המשתתפים בה.