ראשון לציון: 03-5017688 | תל אביב: 03-5755880
 
מתנפחים להשכרה על ידי חברה חיצונית או תפעול עצמאי

כולם אוהבים לחגוג. כולם אוהבים מסיבות. גדולות קטנות.... זה נכון שלרובנו ישנן העדפות בנוגע לאופי המסיבות. חלקנו יעדיפו מסיבות שקטות ורגועות, עם מוסיקת ג'אז או מוסיקה קלאסית, בה מוגשים קוקטיילים וחטיפי טופו יחד עם ירקות קצוצים ומטבלים טעימים. אחרים יעדיפו מסיבות רועשות, עם מוסיקה מחרישת אוזניים ובר אקטיבי הדואג למלא את עורקיהם של האורחים באלכוהול מן הזן המשובח ביותר (או, לחילופין, המשובח הפחות).

ישנם את אלו שיאהבו מסיבות חוץ, תחת השמש הקופחת (אלא במידה שבאותו יום ישנו מזג אוויר ידידותי, או אף מספר עננים שהסתננו לשטח והצליחו להסב לכולם עונג, בשל מזג אוויר קריר ורוח נעימה המלטפת את העור הלאה והעייף). מסיבות מסוג זה הן הזדמנות נהדרת לקחת מתנפחים להשכרה ולהשתמש בהם להנאת האורחים כולם. עבור מסיבות חוץ, אין דבר מתאים יותר ממתקנים מתנפחים מסוגים שונים וגדלים משתנים בכדי להסב הנאה לגדולים כקטנים. כולם אוהבים ליהנות וכולם רוצים ליהנות. אין צורך להיות ילד כדי להפיק הנאה מרובה מקפיצה על מתנפחים. קרא עוד על ארגון יום הולדת.

אכן, הצורך לשוב ולהיות ילד עולה שוב ושוב, בעיקר בקרב אלו שבמשך יומם נאלצים לנהל שגרת חיים רצינית ביותר (שלא לומר, רצינית מדי). אירועים מסוג זה, הכוללים מתנפחים להשכרה, מאפשרים לאותם מבוגרים סחוטים, לתת לילד שבהם דרור ולהעניק לו את החופש לראות את אור השמש שוב, תוך שם משתעשעים ועולצים יחד עם חבריהם על המתקנים המתנפחים. לראות חיוכו של מבוגר הנוהג ומשחק כילד – שווה הכל.

אכן, מדובר בפתרון מעולה עבור אלו שאינם יודעים איזה תוכן עליהם לצקת לאירוע שלהם, ככל שהוא מתקיים מחוץ לארבעה כתלים. יתרונם הגדול של מתקנים כאלו, הוא שהם מאפשרים שימוש קל למדי. מה שצריך לעשות, הוא לבחור את המתקן המתנפח המועדף עליכם, כזה שיתאים לגודל המקום בו תיערך המסיבה וכזה שיתאים לאופיים ולגילם של האורחים. או-אז, יהיה עליכם לאסוף את המתקן ממחסן החברה ולקבל יחד עמו מפוח חשמלי (מכשיר נחוץ ביותר, שהרי לא תוכלו לנפח את המתקן באמצעות הפה, כפי שאת עושים כאשר עליכם לנפח גלגל-מים לילדים, או כדור משחק חופים). או-אז תוכלו להציב את המתקן במקום המסיבה, לנפח אותו במהירות ולהתחיל ליהנות, יחד עם כל האורחים הנרגשים. במידה ואתם זקוקים לעזרה בשיווק המתנפחים ליום ההולדת, בדקו את הבלוג אינטרקליק

סוגים שונים של מתנפחים להשכרה

חברת מתנפחים המכבדת את עצמה תדע להחזיק מלאי מרשים של מתקנים מתנפחים, כך שכל אחד יוכל לבחור את המתקן המתאים לאירוע הספציפי שהוא מתעתד לקיים. כל המתקנים חייבים לעמוד בתקינה המחמירה ביותר, בכדי להבטיח חוויה מהנה, אולם גם בטיחותית. מתקן מתנפח המתאים לגילאים מבוגרים, חזקה עליו שלא יתאים לגיל הרך מפאת הגודל וההבדלים ביכולות האתגריות של הגילאים השונים. לפיכך, השכילו לבחור מתקן מתנפח המתאים לגילאי האורחים ולאופיו הייחודי של האירוע. במידה ואתם מחפשים חברה להפעלות לימי הולדת לילדים בדקו את אינטרקליק.