ראשון לציון: 03-5017688 | תל אביב: 03-5755880
 
בחירת מתנה ללקוחות לראש השנה

ראש השנה הינו חג של התכנסות ושמחה, משפחתיות והתרגשות לקראת השנה החדשה. בנוסף, זהו גם הזמן הטוב ביותר להביע את הערכתנו לאנשים היקרים לנו במשפחה, בין החברים ובעבודה. פתיחת השנה החדשה עם מתנה במקום העבודה מסייעת לשיפור המוטיבציה בקרב העובדים, ליצירת תחושת שייכות וקרבה וכן להעלאת ההזדהות עם החברה.

קל ללכת לאיבוד בתוך המגוון העצום של המתנות הקיימות כיום בשוק ולבחור את הנפוצות והמוכרות יותר. בעידן בו שכלולים וחידושים שונים יוצאים לשוק חדשות לבקרים, מציאת מתנה מקורית הינה מתבקשת. תודות לפתיחות המחשבתית ולמגוון המתנות הקיימות כיום בתחום ניתן למצוא אינסוף חידושים מרהיבים בייחודיותם ועוצרי נשימה במקוריות שלהם. אלו יכולים לסייע למערך המכירות שלך, לשמירה על קשר איתן ויציב עם לקוחותיך ולחיזוק הקשר עם לקוחות חדשים. כיצד תבחרו את המתנה האולטימטיבית ללקוחותיכם?

תנו את מה שתרצו לקבל

גרסה אחת לבחירת מתנות טוענת כי כדי להחליט על המתנה המבוקשת – יש לתת את שהיינו רוצים לקבל. מתנות אלו יכולות להיות לבית או להעצמה אישית – אלמנטים שכל אדם היה שמח לקבלם.

לכל איש יש שם

כל אדם הינו ייחודי בפני עצמו וכך כל עובד. על מנת לתת ללקוח מתנה שמתאימה לו, יש להכיר אותו על דפוסי הצרכנות שלו, המקומות החביבים עליו, התחביבים שלו ועוד. אלו יאפשרו להעניק לו מתנה מתאימה.

החלטה על תקציב מראש

רצוי לא להתחיל בבחירת המתנה לפני החלטה גמורה מראש על התקציב המתאים. רק כאשר תדעו כמה אתם מוכנים להוציא על מתנות ללקוחותיכם תוכלו לבחור מתוך היצע מצומם שמתאים לצרכים הייחודיים של לקוחותיכם.

העדיפו חברה מקצועית

חברות מקצועיות לשיווק מתנות מתמחות בתחומים אלו ולכן סביר יותר להניח שתמצאו אצלם מגוון רחב יותר של מתנות. יתרה מכך, המחירים בחברות אלו יהיו תמיד יותר אטרקטיביים מאשר בחנויות פרטיות המציעות מתנות אישיות.

אל תחזרו על מתנות שכבר נתתם

מקוריות, חדשנות והקשבה ללקוח מעידות על הכבוד שאתם רוכשים כלפיו. חזרה על מתנות שכבר ניתנו בעבר עלולה להעיד על חוסר רצינות. לפיכך, בדקו אילו מתנות כבר נתתם והשתדלו להתחדש מדי תקופה.

התאמה לסביבת העבודה

בין אם עובדיכם נמצאים במשרד רוב יום העבודה ובין אם הם ניידים ונוהגים ברחבי הארץ, בין שהם עובדים מהבית עם הילדים ובין אם משטחים פתוחים – התאימו את המתנה לסביבת העבודה שלהם. עובדים במשרד ייהנו הרבה יותר בעבודה עם עכבר אופטי, מעמד לסלולר או מפצל USB מעוצב ועדכני. על מנת להעשיר את יום העבודה של העובדים רצוי לשלב בו אלמנטים ממותגים ויעילים.

עושר הוא לא רק חומרי

מתנה בעלת ערך מוסף תעניק לעובדיך תחושת סיפוק גדולה הרבה יותר מאשר מקבלת מתנה סמלית. בהענקת מתנה מתוחכמת ויצירתית תוכל להעשיר את עולמם של העובדים שלך הן אינטלקטואלית והן מבחינת המיומנויות היומיומיות. השקעה במתנה לעובדים בעלת ערך גבוה, כאילו שירגישו שקיבלו טבעת אירוסין בסופו של דבר רק המעסיק ירוויח.