ראשון לציון: 03-5017688 | תל אביב: 03-5755880
 
מה חשוב בארגון יום הולדת לילדים

שהמילה "יום הולדת לילדים" עולה אוטומטית אנו חושבים על אטרקציות לילדים ומה שכרוך סביב זה. כמובן יום ההולדת לילדנו הנו אירוע חשוב מאוד לכל הורה, אנחנו רוצים לגרום להם לאושר ביום המיוחד הזה, הצפייה של הילד ליום ההולדת שלו כל כך גדולה ואנחנו לא רוצים לאכזב אותו לכן אנו רוצים להשקיע הן במתנה והן בארגון מסיבת יום ההולדת אז להלן כמה טיפים חשובים לימי הולדת לילדים.

צבע- ילדים אוהבים צבע, אנחנו רוצים לקשט את חלל הבית בכמה שיותר צבעים שמושכים את העין, בלונים הם הפתרון הטוב ביותר לעצוב הבית לימי הולדת, מדובר בפריט נגיש בכל חנות, וכיום ישנן חנויות שעיקר ההתמחות שלהן הוא עיצוב בלונים לאירועים וימי הולדת. ניתן להזמין עיצובים שונים של בלונים הן בצורתם והן בעיצובם כמקשה אחת, לדוגמא ניתן לכתוב את שם הילד בבלונים.

מפעיל- רוב ההורים מזמינים מפעיל ליום הולדת גם כי הלוח הזמנים המטורף בין העבודה לבין עבודות הבית לא משאיר לנו ההורים זמן לשבת ולתכנן פעילויות לילדים וגם כי מאוד קשה לגרום לקבוצה של 20 ילדים להיות מרוכזים למשך שעתיים. ישנם כיום בתחום מספר לא מבוטל של מפעילים לימי הולדת, ליצנים וקוסמים שמפעלים ילדים קטנים ובוגרים בעזרת שימוש בחוש הומר, עזרים כגון בלונים, חיות ואביזרים אחרים. חשוב לבדוק שלמפעיל יש ניסיון בתחום ולקבל המלצות מהורים אחרים.

אוכל- אנחנו רוצים שהילדים הבאים לחגוג יקבלו אוכל שהוא מזין ולאו דווקא חטיפים, אז יש לא מעט אפשרויות בתחום האוכל שניתן להגיש ביום ההולדת, כמו פיצות, קישים קטנים בצורת מאפינס, פירות המסודרים כסוכריות או בלונים על שיפודים בצורה יפה גם ילדים אוכלים עם העיניים, רק צריך לדעת לסדר את האוכל בצורה שמושכת את העין.

הפתעות- בכל יום הולדת יש מנהג של שקיות הפתעה או בלונים שהילדים לוקחים הביתה בסיום היום הולדת, לאחרונה יותר ויותר הורים לוקחים מפעיל ליום הולדת שמגיע דווקא נתחום הבלונים, כחלק מהפעלה הוא עושה לכל ילד דמות או צורה מבלונים, ובסוף היום הולדת הילדים לוקחים איתם בלונים שהכינו במיוחד עבורם, וכך הם מרגישים מיוחדים ושונים מכל שאר הילדים.

לסיכום: הכי חשוב בתכנון ימי הולדת הוא לחשוב כמו ילד ולתת לדמיון לנווט אתכם במסע התכנון של האירוע החשוב כל כך.

במידה ואתם מעוניינים בחברת שיווק ופרסום איכותית באינטרנט שתעזור לכם לארגן את היום הולדת מהאגדות, פנו לאינטרקליק פתרונות אינטרנט.