ראשון לציון: 03-5017688 | תל אביב: 03-5755880
 
מאמרים
שירות מגנטים לכל אירוע
חוגגים אירוע? חושבים על אטרקציה לאורחים שלכם? צילום מגנטים אטרקציה טובה ומשתלמת לכל אירוע. ניתן לראות את שירות המגנטים בכל אירוע בין אם מדובר על אירוע גדול כמו חתונה, בר מצווה, ברית או אפילו יום הולדת קטנה, שירות מגנטים הוא שירות שמתאים גם לאירוע קטן ולאירוע גדול.
רעיונות לסדנאות הפעלה לימי הולדת לילדים
הילד או הילדה שלכם חוגגים יום הולדת בקרוב? מחפשים רעיונות להפעלה מקורית ומיוחדת לילדים, המוזמנים אל האירוע? אם כן, הנה כמה רעיונות לסדנאות הפעלה לימי הולדת לילדים, סדנאות שמציעות חוויה נפלאה וגם לא מעט תכנים חדשים לכל ילד וילדה:
בחירת מתנה ללקוחות לראש השנה
ראש השנה הינו חג של התכנסות ושמחה, משפחתיות והתרגשות לקראת השנה החדשה.
עיצוב דוכני מזון לימי הולדת
הרבה פעמים שאנו מתכננים יום הולדת לילדים עולה השאלה איזה אוכל להכין, פעם היה הרבה יותר קל
כלים חד פעמיים מעוצבים לימי הולדת
העיניים הרואות עדות: כלים חד פעמיים כיום אינם דהויים וחיוורים כפי שהם היו לפנים. גם שימוש בכלים חד פעמיים..
יום הולדת לילדים אפשר גם בחוץ
יום ההולדת של הילד שלנו הוא אחד מהרגעים המרגשים עבורנו ההורים אך במיוחד לילדים.
תכנון מסיבת יום הולדת לתינוקות
כאשר נולד לנו תינוק האושר שלנו לא יודע גבול. האושר שלנו מלידת התינוק החדש שלנו צפוי רק ללכת ולגדול ככל שיעברו השנים והילד שלנו יצמח ויתפתח. כאשר מגיע יום ההולדת הראשון של התינוק שלנו אנחנו רוצים לארגן לו מסיבה מרגשת מאוד...
איך לארגן יום הולדת מהתחלה ועד הסוף
יום הולדת הוא היום השמח ביותר בכל השנה גם למבוגרים אך במיוחד לילדים, אנחנו כהורים רוצים להעניק לילדנו תחושת אושר עילאי במיוחד באותו יום שמח בחייהם.
מה חשוב בארגון יום הולדת לילדים
יום הולדת לילדים שנו הוא אירוע חשוב מאוד לכל הורה, אנחנו רוצים לגרום להם לאושר ביום המיוחד הזה.
מתנפחים להשכרה על ידי חברה חיצונית או תפעול עצמאי
כולם אוהבים לחגוג. כולם אוהבים מסיבות. גדולות קטנות.... זה נכון שלרובנו ישנן העדפות בנוגע לאופי המסיבות. חלקנו יעדיפו מסיבות שקטות ורגועות, עם מוסיקת ג'אז או מוסיקה קלאסית, בה מוגשים קוקטיילים וחטיפי טופו יחד עם ירקות קצוצים ומטבלים טעימים. אחרים יעדיפו מסיבות רועשות, עם מוסיקה מחרישת אוזניים ובר אקטיבי הדואג למלא את עורקיהם של האורחים באלכוהול מן הזן המשובח ביותר (או, לחילופין, המשובח הפחות).